فروشگاه فایل تاپ

0

دانلود نرم افزار اندروید آموزش یوگا

آیا می دانستید که یوگا یکی از ورزش های باستانی و درمان کننده بسیاری از بیماری های سخت می باشد؟ آیا می دانستید که با یوگا می توان بدن را از بسیاری بیماری های سخت محافظت کرد؟ آیا اطلاع داشتید که آموزش کامل یوگا در قالب یک نرم افزار اندروید به زبان فارسی و به صورت تصویری توسط سهند افزار آماده شده است و در صورت تمایل به دانلود نرم افزار اندروید آموزش یوگا می توانید از طریق سایت فایل تاپ اقدام نمایید؟

یوگا یکی از ورزشهای باستانی می باشد که در چند سال اخیر به برخی از تاثیرات فوق العاده این ورزش استثنایی پی بردهاند و همچنان در حال یافتن رموز این ورزش هستند طوری که پی برده اند با این ورزش بسیاری از بیماری های لاعلاجی را همچون سرطان می توان با این ورزش استثنایی درمان کرد.

گروه برنامه نویسی سهند افزار آموزش چندین حرکات پرکاربرد یوگا را به صورت نرم افزار اندروید برنامه نویسی کرده است تا به راحتی در دسترس عموم قرار گیرد و در هر کجا که تمایل به ورزش داشتیم و یا جهت رفع خستگی خود حتی در محل کار با انجام حرکات مخصوص آموزش داده شده از شر آنها خلاص شویم این نرم افزار با مبلغ ناچیزی جهت پیشبرد اهداف گروه برنامه نویسی سهند افزار در سایت قرار گرفته است که جهت دانلود نرم افزار اندروید آموزش یوگا می توانید از پس از پرداخت از لینک دانلود و ارسالی به ایمیل اقدام نمائید.

نرم افزار اندروید آموزش یوگا تشکیل شده از ۲۸ فصل می باشد که در آن علاوه بر آموزش حرکات یوگا به حرکات موثر به بیماری هایی همچون زخم معده، میگرن،بیماری های قلبی، دیابت و همچنین حرکاتی برای تناسب اندام و زیبایی نیز آموزش داده شده است، همچنین به تاثیر حرکات مخصوص برای درمان بی خوابی، درمان افسردگی و جنسیت نیز اشاره شده است.

به جرئت می توان گفت این نرم افزار اندروید آموزش یوگا به عنوان بی نظیر ترین نرم افزار در زبان فارسی می باشد و دارای نمونه مشابهی نمی باشد.

دانلود نرم افزار اندروید آموزش یوگا

دانلود نرم افزار اندروید آموزش یوگا

دانلود نرم افزار اندروید آموزش یوگادانلود نرم افزار اندروید آموزش یوگادانلود نرم افزار اندروید آموزش یوگا

80,000 ریال – خرید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *