فروشگاه فایل تاپ

0

افزونه درگاه پرداخت کلاسی پرس

 

افزونه درگاه پرداخت کلاسی پرس

آیا می دانید یکی از مشکلات اصلی پوسته کلاسی پرس افزونه درگاه پرداخت کلاسی پرس است که به راحتی در دسترس نیست؟ آیا تمایل دارید با قیمت بسیار پایین افزونه پرداخت کلاسی پرس را دانلود نمایید؟

یکی از سایت هایی که بیشتر مورد توجه کاربران می باشد سایت های نیازمندی است که برای راه اندازی آن چندین روش وجود دارد یکی از آن ها ایجاد وب سایت از طریق وردپرس می باشد که به این منظور باید ابتدا پس از نصب وردپرس به دنبال پوسته نیازمندی وردپرس به نام کلاسی پرس باشیم و پس از آن به دنبال افزونه درگاه پرداخت کلاسی پرس باشیم.

از مشکلات اساسی برای ایجاد وب سایت نیازمندی از طریق کلاسی پرس نبود افزونه برای ایجاد درگاه پرداخت می باشد و در صورت وجود با قیمت بسیار بالاتری عرضه می شود.

در اینجا فایل تاپ افزونه درگاه پرداخت بانک ملت کلاسی پرس را با قیمت بسیار پایین تر از قیمت ارائه در اکثر سایت ها آماده کرده است که شما به آسانی می توانید با پرداخت مبلغی ناچیز آن را دانلود نمایید.

جهت دانلود افزونه درگاه پرداخت کلاسی پرس ابتدا می بایست هزبنه آن را پرداخت و سپس لینک دانلود به شما ایمیل می شود که می توانید از طریق لینک موجود در ایمیل اقدام به دانلود نمایید.

۱۲۰,۰۰۰ ریال – خرید